Tek Kullanımlık Medikal Malzeme Üreticisi Plasti-med’i Tanıyalım

Plasti-med 1995 senesinde kurulmuştur. Anestezi, Drenaj, Üroloji, Jinekoloji ve Genel kullanıma uygun tek kullanımlık tıbbi malzemeler üretmektedir.

Türkiye’nin önemli tek kullanımlık medikal malzeme üreticilerinden biridir. Dünya genelinde 70’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI
Hedefimiz Yüksek kalitede, rekabet edebilir fiyatlarla ve müşteri memnuniyetini hedefleyen hizmet anlayışımız ile, uygun standartlarda ürünler üretmektir.

ÜRÜNLER
Plasti-med üretim yelpazesinde bulunan ürünlerde ciddi Pazar payları elde etmiştir. Sektör gereksinimlerine göre ürün geliştirme ve kalite yükseltme gayretleri sonucu ürünleri “Plasti-med” markası ile istenir duruma gelmiştir.

Üretimde kullanılacak olan malzemelerin tamamı MDD gerekliliklerine uygun ve sektörde tanınan ve kabul edilen tedarikçilerden temin edilmektedir.

Üretim araç ve gereçleri yine MDD, GMP ve PLASTİ-MED kuralları gereği en yüksek kaliteli dünyada bilinen ve kabul görmüş markalar arasından seçilmektedir.

STANDARTLAR
Plasti-med kurulmuş olduğu günden beri ilgili standartları rehber edinerek üretim yapmaktadır. Ürünler MDD 93/42/EEC (2007/47/EC) ve GMP kurallarına uygun olarak üretilmektedir. Kalite sistemi ISO 9001:2015 ve ISO 13485:2016 sertifikasına ve Tüm ürünler CE sertifikasına sahiptir.

İNSAN KAYNAKLARI
Kalite amaçlarını ve hizmet anlayışını sürdürebilmek için iyi eğitim almış, deneyimli, yapmış olduğu işin bilincinde olan Personel ile çalışmak Plasti-med in insan kaynakları politikasının temelini oluşturur.


Makaleyi Paylaşın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir