Siemens MULTİX Impact C Dr Sistemi FDA Tarafından Onaylandı

Siemens Healthineers, yakın zamanda tanıtılan MULTİX Impact C tavana monte dijital radyografi (DR) sistemi için FDA onayını aldı.

Gıda ve İlaç İdaresi, mevcut ebeveyn DR sisteminin yeni bir versiyonu olan MULTİX Impact VA20’Yİ de onaylandı.

Her iki cihaz da bir bütçeyle kliniklere yöneliktir, ancak en iyi satın alımları ve görüntü rekonstrüksiyonlarını elde etmek için ayarları optimize etmeye yardımcı olmak da dahil olmak üzere gelişmiş yetenekler sunar.

Sistemler arasında kablosuz dedektörler, motorlu tüp kafaları ve serbest yüzen hasta masaları bulunmaktadır. X-ışını tüpündeki 10″ dokunmatik ekran, işlerin daha kolay akmasını sağlar ve hazırlık çalışmalarının çoğunu yaparken teknoloji uzmanlarının başucunun yakınında olmasını sağlamaktadır.

Arayüz hasta verilerini alır, kendi makine gözlemlenebilir bilgileri ile birleştirir ve operatörden biraz girdikten sonra en ideal ayarlar tanımlanır ve etkinleştirilmeye hazırdır. Kontrol odasına girdikten sonra, bir kamera teknisyene hastanın canlı bir görünüşünü değiştiren sağlar.

Siemens Healthineers Kuzey ABD’daki X-ray ürünleri Başkan Yardımcısı Niral Patel,” bu FDA izni ile Siemens Healthineers, radyografide mümkün olanın sınırlarını zorluyor ” dedi.

“Artık müşterilerimizin dijital radyografideki yeteneklerini genişleten otomasyon, yapay zeka ve güvenlik fonksiyonları ile hem zemine hem de tavana monte alternatifler sunabiliriz.”


Makaleyi Paylaşın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir